KYOCERA SGS Narzędzia skrawające

„KYOCERA SGS Precision Tools jest globalnym i wiodącym w branży obróbki skrawaniem producentem narzędzi z węglików spiekanych. Kyocera SGS, jest pionierem w najbardziej zaawansowanych technologiach narzędziowych na świecie.

Firma posiada zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych, a Europejska Centrala Kyocera SGS znajduje się w Wokingham w Wielkiej Brytanii. Tutaj też, znajduje się Globalne Centrum Innowacji, które dzięki ciągłemu rozwojowi, prowadzonym testom oraz wykorzystaniu najwyższych kompetencji technicznych swoich pracowników, zapewnia stały dopływ nowoczesnych narzędzi na rynek.

Europejskie Centrum w Wielkiej Brytanii, zajmuje się również opracowaniem indywidualnych rozwiązań w zakresie optymalizacji procesów produkcji klienta, wykorzystując przy tym modyfikację narzędzi standardowych, lub proponując rozwiązania specjalne.

W 2016 roku firma Kyocera połączyła się z SGS Precision Tools. Połączenie okazało się ogromnym sukcesem i dało obu firmom nowe możliwość dalszego, dynamicznego rozwoju.

KYOCERA SGS Precision Tools, posiada globalną sieć dystrybutorów i technicznych przedstawicieli handlowych, którzy oferują produkty w ponad 60 krajach na całym świecie, dając swoim klientom unikalne rozwiązania, wsparcie oraz pomoc w rozwiązywaniu trudnych wyzwań projektowych.

Produkty KYOCERA SGS Precision Tools to szeroki zakres wysokowydajnych frezów i wierteł z węglika spiekanego.

Podstawowa oferta obejmuje:

  • Standardowe narzędzia katalogowe,
  • Narzędzia zmodyfikowane,
  • Narzędzia specjalne,
  • Pełną regenerację narzędzi,
  • Usługi powlekania

Ze względu na najwyższą jakość oferowanych produktów, odbiorcami narzędzi KYOCERA SGS Precision Tools są klienci z branży lotniczej, medycznej, energetycznej i motoryzacyjnej.

Posiadamy w asortymencie szeroką gamę wysokowydajnych frezów palcowych, wierteł i mikronarzędzi.
Marki takie jak Z-Carb, S-Carb, V-Carb, Hi-PerCarb i Multi-Carb stały się synonimem legendarnej wydajności i oszczędności. Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach. Jeśli nie jesteś pewien, czego potrzebujesz, nasi inżynierowie techniczni sprzedaży mogą Ci doradzić. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat któregokolwiek z naszych produktów, zadzwoń: 666 231 621

Od znanego na całym świecie oryginalnego Z-Carb po zmieniające się w branży narzędzie do obróbki zgrubnej Z-Carb HPR i frezy wykańczające Multi-Carb, KYOCERA SGS Precision Tools to globalna potęga we frezowaniu. Nasze produkty …

Frezy – Od znanego na całym świecie oryginalnego Z-Carb po zmieniające się w branży narzędzie do obróbki zgrubnej Z-Carb HPR i frezy wykańczające Multi-Carb, KYOCERA SGS Precision Tools to globalna potęga we frezowaniu.
Narzędzia do obróbki kompozytów – Wprowadziliśmy jedne z najbardziej zaawansowanych w branży technologie z kompozytów węglowych. Nasze narzędzia bez wysiłku obrabiają skomplikowane kompozyty i materiały laminowane, tworzywa sztuczne i inne …
Mikronarzędzia -Nasze nowe portfolio mikronarzędzi we wszystkich aspektach okrągłych narzędzi skrawających z węglików spiekanych. Te narzędzia, choć małe, są ogromnym krokiem naprzód dla mikro…
Obróbka otworów – Nasze legendarne narzędzia do wykonywania otworów, takie jak Hi-PerCarb i ICe-Carb, są znane na całym świecie z niewiarygodnej trwałości narzędzi i spójności w wykonywaniu otworów.