O FIRMIE

Firma POLCUT posiada w swojej ofercie najlepsze na rynku przecinarki taśmowe i tarczowe, piły, belownice, prasy krawędziowe oraz wiele innych urządzeń przydatnych  zarówno w małych warsztatach rzemieślniczych, jak i dużych zakładach produkcyjnych.  Działalność gospodarczą prowadzimy od 1997 roku.

Poprzednia nazwa to Kamir DMK. Zmiana nazw nastąpiła ponieważ rozdzieliliśmy

Kamir Sp. z o.o. dział produkcji belownic z siedzibą w Słupsku na ulicy Portowej

Polcut Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku, Wita Stwosza 11. sprzedaż przecinarek przemysłowych

Hurtownię MO BHP z siedzibą w Słupsku na ulicy Wita Stwosza 11. Sprzedaż hurt detal

Dzięki nawiązaniu współpracy w 2008 roku z firmą IMAS możemy zaoferować niezwykle wydajne i trwałe piły taśmowe. Od tego czasu nasza firma jest wyłącznym przedstawicielem IMAS w Polsce.

To jednak nie jedyne uznane marki, z którymi współpracujemy od lat. W 2006 roku rozpoczęliśmy współprace z liderem na rynku maszyn gwintujących – firmą Wiedmann, dzięki czemu macie Państwo pewność, że oferowany asortyment okaże się niezawodny.

W swojej ofercie posiadamy również maszyny takich firm jak MACC i THOMAS, które dostarczają niezwykle solidne przecinarki do metalu czy piły do aluminium. Do ich zalet zaliczyć można wysoką precyzję pracy, łatwość obsługi oraz niezawodność. Obaj włoscy producenci zadbali przy tym również o wysoki komfort pracy.

Kolejną firmą, z która współpracujemy jest włoski producent EUROFINTEC. Dzięki temu partnerowi mamy do zaoferowania wszechstronne szlifierki taśmowe, które charakteryzują się wysoką kulturą użytkową. Cicha praca oraz bogate wyposażenie sprawiają, że szlifierki są bardzo cenione przez wiele zakładów produkcyjnych.
Na szczególną uwagę w naszym asortymencie zasługuje również belownica do makulatury. Dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym oraz niezawodnemu układowi hydraulicznemu jest produktem, który z całą pewnością spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Przedsiębiorstwo POLCUT poza dystrybucją wyżej wymienionych maszyn zajmuje się również serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. W sprzedaży znajdą Państwo ponadto wiele części do maszyn.

Dbając o dobre relacje z klientami oferujemy dogodne warunki dostawy oferowanego sprzętu. Możecie Państwo skorzystać z usług poczty polskiej, firmy kurierskiej, a nawet odebrać towar u nas w siedzibie firmy. Poza tym do wyboru jest kilka opcji zapłaty.

Nasi przedstawiciele handlowi są do Państwa dyspozycji. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.

Serdecznie zachęcamy do udanych zakupów.